Włochy

Włochy

Padwa – Orvieto – Asyż – Rzym

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 06.00. Przejazd przez Polskę, Słowację, Austrię w kierunku Włoch. Przyjazd do hotelu w Tarvisio, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przyjazd do Padwy. Zwiedzanie Bazyliki św. Antoniego, kościoła św. Justyny, spacer po Starym Mieście. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w okolice Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przyjazd do Watykanu. Zwiedzanie Bazylika św. Piotra – modlitwa przy grobie Ojca Świętego Jana Pawła II, Plac Św. Piotra, Bazylika św. Jana na Lateranie, Schody Święte, Bazylika Santa Maria Maggiore. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Rzymui dalsze zwiedzanie: Bazylika św. Pawła za Murami, Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Plac Hiszpański, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi. W godzinach wieczornych powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd do Asyżu i zwiedzanie miasta: Bazylika Matki Boskiej Anielskiej z Porcjunkulą i Ogrodem Różanym, Bazylika św. Franciszka, Katedra, Bazylika św. Klary, spacer malowniczymi ulicami miasta. Następnie przejazd do hotelu w okolice Tarvisio, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień – po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do kraju, przejazd przez Austrię, Słowację. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

 

Cena zawiera:
- przejazd komfortowym autokarem
- zakwaterowanie: 5 noclegów w hotelach
- wyżywienie: 5 śniadań, 5 obiadokolacji
- ubezpieczenie: KL i NNW, bagaż
- opieka pilota - przewodnika

 

* Sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu, miejscowych przewodników, bilety komunikacji miejskiej, wjazdy do miast, zestawy słuchawkowe : ok. 60 € * kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Wydrukuj ofertę


copyright © 2010
www.apoloniatour.pl