Fatima – Lourdes pielgrzymka lotnicza 2021

Fatima – Lourdes pielgrzymka lotnicza 2021

  Lourdes - Burgos - Santiago de Compostela - Fatima - Lizbona - Avila - Toledo - Saragossa - Montserrat - Barcelona


1 dzień - spotkanie z pilotem na lotnisku w Krakowie, odprawa, wylot o godz. 10:45. Przylot do Barcelony na godz. 16:00 (możliwy lot z przesiadką przez jeden z portów europejskich). Następnie przejazd do Lourdes, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

2 dzień - po śniadaniu całodzienny pobyt na terenie Sanktuarium: Msza Święta, Grota Masabielska, Bazyliki (Górna, Różańcowa, Piusa X), następnie zwiedzanie miejsc związanych z życiem św. Bernadetty. Obiadokolacja, Różańcowa Procesja Światła. Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień - po śniadaniu pobyt w Lourdes.  Następnie przejazd do hotelu w okolicach Burgos, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień - po śniadaniu przejazd do Burgos spacer po mieście. Następnie przejazd do hotelu w okolicach Santiago de Compostela, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień - po śniadaniu przejazd do Santiago de Compostela,  nawiedzenie grobu Świętego Jakuba, zwiedzanie Katedry. Następnie przejazd do Fatimy. Po drodze krótki postój w Braga w Sanktuarium Bom Jesus, co oznacza Sanktuarium Dobrego Jezusa z Góry. W godzinach wieczornych przyjazd do Fatimy, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, udział w nabożeństwie wieczornym, nocleg.

6 dzień - po śniadaniu pobyt w Fatimie: zwiedzanie Bazyliki, czas wolny na modlitwę w Kaplicy Objawień ze słynną figurką Fatimskiej Madonny, Droga Krzyżowa i zwiedzanie rodzinnej wioski Hiacynty, siostry Łucji i Franciszka – Adjustrel. Po obiadokolacji udział w nabożeństwie wieczornym i procesji. Powrót na nocleg.

7 dzień - po śniadaniu przejazd do Lizbony  i zwiedzanie stolicy Portugalii: spacer po mieście: kościół św. Antoniego zwanego Padewskim, Katedra, klasztor Hieronimitów, wieża Belem. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień - po śniadaniu przejazd do Avilii - rodzinnego miasta Świętej Teresy – odwiedzenie miejsc związanych ze Świętą, zwiedzanie przepięknego średniowiecznego miasta z doskonale zachowanymi murami miejskimi, Katedra. Wieczorem przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień - po śniadaniu przejazd do Toledo: spacer po Starym Mieście wokół najpiękniejszych zabytków: Biała Synagoga z 1180 roku, późnogotycki Klasztor Franciszkanów św. Jana od Królów, zwiedzanie gotyckiej katedry - najważniejszej świątyni hiszpańskiego Kościoła i miejsca spoczynku większości królów Kastylii. Następnie przejazd do Sanktuarium Matki Bożej w Saragossie. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień - po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Czarnej Madonny w Montserrat. Następnie przejazd do Barcelony  i spacer po mieście: Pomnik Kolumba, Ramble, Dzielnica Gotycka z Katedrą Św. Eulalii, Sagrada Família  (z zewnątrz). Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

11 dzień - po śniadaniu (w formie lunch pakietu) transfer na lotnisko w Barcelonie, odprawa, wylot o godz. 10:05 (lot z przesiadką przez jeden z portów europejskich) przylot do Krakowa na godz. 14:20. Zakończenie pielgrzymki.

 

Kod Termin Cena

 - 

 - 

 Cena zawiera: 

- przelot samolotem na trasie: Kraków - Barcelona - Kraków (możliwy lot z przesiadką)
- mały bagaż podręczny 
- transport autokarem na całej trasie zwiedzania
- zakwaterowanie: 10 noclegów w hotelach pokoje 2,3 os.
- wyżywienie: 10 śniadań, 9 obiadokolacji
- opiekę pilota
- ubezpieczenie: KL, NNW, bagaż
- codzienne Msze Św.
- opiekę duszpasterza
- turystyczny fundusz gwarancyjny

 

Uwagi:
- sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu, miejscowych przewodników, taksę klimatyczną, zestawy słuchawkowe: ok. 80 €
- kolejność zwiedzanie może ulec zmianie
- program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie oraz godziny lotów mogą ulec zmianie. 
-  dopłata do bagażu głównego 20 kg: 230 zł

 

Istnieje możliwość wykupienie dodatkowych ubezpieczeń:

- ubezpieczenie od chorób przewlekłych

- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 

Wydrukuj ofertę


copyright © 2010
www.apoloniatour.pl