Fatima

Fatima

 100 ROCZNICA OBJAWIEŃ FATIMSKICH  

 Saragossa – Toledo – Fatima – Lizbona – Nazare - Braga Santiago de Compostella - Burgos 

1 dzień  –  spotkanie z pilotem na lotnisku w Krakowie  o godz. 19:50, odprawa, odlot o godz. 21:50, lądowanie  na lotnisku w  Barcelonie o godz. 00.40. Przejazd do hotelu i nocleg.

2 dzień  – po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Matki Bożej w Saragossie, następnie przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Toledo: spacer po Starym Mieście wokół najpiękniejszych zabytków: Biała Synagoga z 1180 r, późnogotycki Klasztor Franciszkanów, św. Jana od Królów, Kościół Santo Tome. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – śniadanie. Przejazd do Lisbony  i zwiedzanie stolicy Portugalii: spacer po mieście: kościół św. Antoniego zwanego Padewskim, Katedra, klasztor Hieronimitów, wieża Belem, pomnik odkrywców. Następnie przejazd do Nazare dawnej uroczej wioski rybackiej  i starego Sanktuarium Maryjnego, dziś najbardziej znanego kurortu w tej części wybrzeża. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg

5 dzień –  po śniadaniu pobyt w Fatimie: Droga Krzyżowa i zwiedzanie rodzinnej wioski Hiacynty, siostry Łucji i Franciszka – Adjustrel. Zwiedzanie Bazyliki, czas wolny na modlitwę w Kaplicy Objawień ze słynną figurką Fatimskiej Madonny. Powrót na obiadokolację i nocleg

6 dzień - po śniadaniu przejazd do Santiago de Compostella, nawiedzenie grobu Świętego Jakuba, zwiedzanie Katedry, spacer po Starym Mieście. Po drodze postój w Bradze w Sanktuarium Bom Jesus, co oznacza Sanktuarium Dobrego Jezusa z Góry, do sanktuarium prowadzą blisko 116 metrowe schody. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg

7 dzieńpo śniadaniu przejazd do Burgos zwiedzanie Katedry, nazywanej "dziełem aniołów", która uchodzi za jedną z najpiękniejszych świątyń w stylu gotyckim. Katedra słynąca ze wspaniałej architektury oraz kolekcji dzieł sztuki została wpisana na listę UNESCO. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – po śniadaniu przejazd na lotnisko w Barcelonie, odprawa, odlot o godz. 18:10, ładownie  na lotnisku w  Krakowie o godz. 21:05. Zakończenie pielgrzymki. 

Kod Termin Cena

 - 

Cena zawiera:
- przelot samolotem na trasie Kraków – Barcelona – Kraków
- bagaż podręczy 10 kg 
- transport autokarem na całej trasie zwiedzania
- zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach pokoje 2,3 os. z łazienkami
- wyżywienie:  7 śniadań, 6 obiadokolacji
- opieka pilota
- ubezpieczenie: KL, NNW, bagaż
- codzienne Msze Św.

Uwagi:
* sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu, miejscowych przewodników, zestawy słuchawkowe, taksę klimatyczną: ok. 65 €
* dopłata do bagażu głównego 23 kg 150 zł 


Wydrukuj ofertę


copyright © 2010
www.apoloniatour.pl

Rzetelna Firma sprawdź nas

Autor Wojciech Zdziejowski

www.fingerprintweb.pl