Litwa

Kowno – Wilno – Troki

1 dzień - wyjazd z: miejsce wyjazdu do ustalenia.  Przyjazd do Kowna i zwiedzanie Starówki: fragmenty zamku, kościoły, Archikatedra, Ratusz, Gimnazjum w którym pracował Mickiewicz, Dom Perkuna, spacer nad Niemnem. W godzinach wieczornych przyjazd do Wilna, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja,  nocleg.

2 dzień - po śniadaniu zwiedzanie miasta. W programie m. in.: Ostra Brama, Klasztor Bazylianów i Cela Konrada, Sobór św. Ducha, kościoły św. Teresy i św. Kazimierza, Plac Ratuszowy, zabytki przy ulicy Zamkowej, Zaułek Bernardyński, i Muzeum A. Mickiewicza, kościoły: św. Anny, Bernardynów i św. Jerzego, pomnik Mickiewicza. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień - po śniadaniu przejazd na Rossę - najsłynniejszą wileńską nekropolię: Mauzoleum Marszałka, groby znanych Polaków, następnie wyjazd na Antokol i zwiedzanie Kościoła św. Piotra i Pawła - perła barokowej architektury, zwiedzanie Katedry Wileńskiej, wyjazd na Wzgórze Giedymina - panorama miasta, Uniwersytet i Alumnat, Kościół Dominikanów, ulica Niemiecka. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4 dzień - po śniadaniu przejazd do Trok: XIV - wieczny Zamek Witolda na wyspie jednego z jezior, ul. Karaimska, świątynia Karaimów. Czas wolny na zakupy (m.in.: wyrobów z bursztynu). Powrót w godzinach wieczornych.

 Termin do ustalenia        Cena przy 42 os. płacących 650 zł

Świadczenia:
-
przejazd komfortowym autokarem 
-  3 noclegi w hotelu
-  3 śniadania, 3 obiadokolację 
-  opiekę pilota - przewodnika 
-  ubezpieczenie KL, NNW 
- 4 osoby opieki gratis

 

* Sugerujemy zaopatrzyć się w ok. 25 Euro na bilety wstępu oraz inne obligatoryjne opłaty  i przewodników miejskich.

 

Wydrukuj ofertę


copyright © 2010
www.apoloniatour.pl