Londyn – Oxford – Salisbury – Stonehenge

Londyn – Oxford – Salisbury – Stonehenge

 

Londyn – Oxford – Salisbury – Stonehenge

1 dzień - wyjazd z: miejsce wyjazdu do ustalenia. Przejazd przez Niemcy, wieczorem przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg. 

2 dzień – po śniadaniu dalszy przejazd  przez Niemcy, Holandię i Belgię w kierunku Francji. Przeprawa promowa Calais - Dover lub przejazd Eurotunelem. Przyjazd do Londynu: The Tower of London- - słynna budowla, która w swej historii była fortecą, pałacem i więzieniem,, słynny most Tower Bridże, ST. Paula`s Cathedra –najstarsza katedra w Londynie. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. 

3 dzień -  po śniadaniu kontynuowanie zwiedzania Londynu: big Ben, Houses of Parlament, Westminster Abbey, wizyta w British Museum - z imponującą kolekcją eksponatów pochodzących ze wszystkich stron świata, królewska rezydencja – Buckingham Palace. Spacer Whitehall do Trafalgar Square  z Kolumną Nelsona. Po drodze Dwoning street nr 10, siedziba premiera Wielkiej Brytanii. Wizyta w Soho- chińskiej dzielnicy rozrywek. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. 

4 dzień -  po śniadaniu przejazd do Oxfordu - miasta uniwersyteckiego z najbardziej znaną uczelnią na świecie - Oxford University. Spacer po mieście połączony ze zwiedzaniem: Christ Church College, Museum of Oxford, Magdalen College. Przyjazd do Bath- zwiedzanie opactwa ze słynnymi witrażami, spacer po mieście bogatym w  rzymskie budowle   i gregoriańskie kamienice z kamienia. Przyjazd do Bristoliu, spacer w mieście: wiszący most nad stromym wąwozem rzeki Avon. Przyjazd do hotelu w okolicach Bristolu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. 

5 dzień – po śniadaniu przejazd do Salisbury; zwiedzanie średniowiecznej katedry. Przejazd do Stonehenge - jednego z najsłynniejszych i najbardziej tajemniczych miejsc w Wielkiej Brytanii, megalitycznego, kamiennego kręgu. Następnie przeprawa promem lub tunelem. Podróż przez Francję, Belgię, Holandię do hotelu w Niemczech. Nocleg. 

6 dzień - Śniadanie. Przejazd przez Niemcy i Polskę. Powrót w późnych godzinach wieczornych 

Termin do ustalenia        Cena przy 42 os. płacących 1830 zł

Świadczenia:
-
przejazd komfortowym autokarem
-  5 noclegów (2 w Niemczech, 3 w Anglii) pokoje 2 os z łazienkami
-  5 śniadań, 3 obiadokolacje
-  przeprawa promem lub tunelem
-  opieka pilota - przewodnika
-  ubezpieczenie: KL, NNW i bagaż
-  4 osoby opieki gratis

  

* Sugerujemy zaopatrzenie się w ok. 80 GBP na bilety wstępu, przewodników miejskich oraz

 

  przejazdy komunikacją miejską w Londynie

 

 

 

Wydrukuj ofertę


copyright © 2010
www.apoloniatour.pl