Pielgrzymka Praga – Kutna Hora 2021

Pielgrzymka Praga – Kutna Hora 2021

Kutna Hora - Praga  - Brno 

1 dzień - wyjazd z Krakowa o godz. 05:00. Przyjazd do Kutnej Hory (wpisanej na Listę światowego dziedzictwa UNESCO) i zwiedzanie średniowiecznego miasteczka: Katedra św. Barbary, kościół św. Jakuba, Włoski Dwór, spacer po Starówce. Następnie przyjazd do Pragi, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień - Śniadanie. Przejazd do Pragi i zwiedzanie stolicy Czech: praska Loreta, kompleks Hradczan - katedra św. Wita, Zamek Królewski, Złota Uliczka; Mała Strana - dzielnica bogatych kupców niemieckich, kościół św. Mikołaja,  most Karola. Rejs statkiem po Wełtawie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. 

3 dzień Śniadanie. Przejazd do Pragi i dalsze zwiedzanie miasta w formie spaceru: rynek Starego Miasta, Ratusz Staromiejski ze  słynnym zegarem astronomicznym, Uniwersytet Karola, Wieża Prochowa, Josefov - żydowska dzielnica Pragi, Nowe Miasto -centrum handlowo-usługowe, plac Wacława - centralny punkt miasta, plac Karola, Ratusz Nowomiejski, kościół św. Ignacego. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień - Śniadanie. Przejazd do Brna i spacer po stolicy Moraw: Stare Miasto z 2 rynkami, Ratusz Staromiejski, katedra św. Pawła i Piotra, zamek     i twierdza Spilberk (zewnątrz), willa Tugendhatów wpisana na listę UNESCO  oraz liczne barokowe posągi i fontanny. Wyjazd w drogę powrotna do kraju. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Kod Termin Cena
  

 - 

Świadczenia:

* przejazd komfortowym autokarem
* 3 noclegi w hotelach pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami
* 3 śniadania, 3 obiadokolacje
* opieka pilota
* ubezpieczenie KL, NNW i bagaż

 

Uwaga: * Sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu, miejscowych przewodników, taksę klimatyczną, rej po Wełtawie, zestawy słuchawkowe: ok. 1500 KC 
* kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Wydrukuj ofertę


copyright © 2010
www.apoloniatour.pl