Pielgrzymka Praga – Kutna Hora 2021

Pielgrzymka Praga – Kutna Hora 2021

Kutna Hora - Praga  - Brno 

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 06:00  przejazd  do Kutnej Hory - średniowiecznego miasteczka znanego z kopalni srebra i jednego z najpiękniejszych kościołów gotyckich w Czechach. Pobyt w dzielnicy Sedlec, gdzie znajduje się ewenement na skalę światową – legendarna Kaplica Czaszek. Przejazd do centrum miasta – spacer po starówce, wejście do kościoła św. Barbary. Następnie przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg

2 dzieńŚniadanie. Przejazd do Pragi – spacer po mieście: kompleks Hradczan - katedra św. Wita, Zamek Królewski, Złota Uliczka, Mała Strana - dzielnica bogatych kupców niemieckich, kościół św. Mikołaja, most Karola, Praskie Dzieciątko. Powrót do hotelu. Nocleg. 

3 dzień  - Śniadanie. Przejazd do malowniczej krainy Morawski Kras, znanej z niemal tysiąca jaskiń i podziemnych tuneli. Zwiedzanie jednej z najatrakcyjniejszych jaskiń - Punkveni, spływ łodzią rzeką Punkvą poprzez malownicze groty. Wyjazd kolejką linową nad "Przepaść Macocha". Następnie przejazd do Brna - spacer po stolicy Moraw: ulica Radnicka z ratuszem, katedra św. Pawła i Piotra, Bazylika pw. Wniebowzięcia NMP, klasztor Augustianów, Stare Miasto. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

4 dzień  - Śniadanie. Przejazd do Velehradu, które jest najważniejszym miejscem pielgrzymkowym w Republice Czeskiej. Miejsce to jest związane z patronami Europy – św. Cyrylem i Metodym. Tutejsza Bazylika otrzymała od Jana Pawła II w roku 1985 „złotą różę”. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przyjazd w godzinach wieczornych.

 

Kod Termin Cena
 
 - 

 - 

 - 

Świadczenia:

* przejazd komfortowym autokarem
* 3 noclegi w hotelach pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami
* 3 śniadania, 3 obiadokolacje
* opieka pilota
* opiekę duszpasterza 
* codzienne Msze Św. 
* ubezpieczenie KL, NNW i bagaż
* turystyczny fundusz gwarancyjny 

 

Uwaga: * Sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu, miejscowych przewodników, taksę klimatyczną, rej po Wełtawie, zestawy słuchawkowe: ok. 1500 KC 
* kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Istnieje możliwość wykupienie dodatkowych ubezpieczeń:

- ubezpieczenie od chorób przewlekłych 

- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 

Wydrukuj ofertę


copyright © 2010
www.apoloniatour.pl