Praga – Brno – Kutna Hora

Praga – Brno – Kutna Hora

Praga - Brno - Kutna Hora

1 dzień - wyjazd z Krakowa o godz. 06.00 z parkingu przy Domu Turysty - pozostałe miasta wg rozkładu jazdy. Przejazd do Kutnej Hory i zwiedzanie średniowiecznego miasteczka: Katedra św. Barbary, kościół św. Jakuba, Włoski Dwór, spacer po Starówce. Przyjazd do Pragi, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Hradczan; Loreta, Pałac Czerminów, Katedra św. Wita, Zamek Królewski, kościół św. Jerzego, Złota Uliczka, Daliborka, Ogrody Królewskie. Następnie Mała Strana, wyspa Kampa i Most Karola. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień - po śniadaniu spacer po Placu Wacława, zwiedzanie Starego Miasta: Brama Prochowa, Ratusz, Kościół Tyński, pomnik J. Husa, Dzielnica Żydowska. Wieczorem, po obiadokolacji, spektakl Krzyżykowej Fontanny. Powrót do hotelu na nocleg.

4 dzień - po śniadaniu przejazd do Brna i zwiedzanie miasta: Katedra św. św. Piotra i Pawła na wzgórzu Petrov, Stary i Nowy Ratusz, kościoły brneńskiej starówki, Uniwersytet im. Masaryka, Klasztor Augustianów i Muzeum J.G. Mendla. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Termin do ustalenia                          Cena przy 40 os. płacących: 640 zł

 

Cena zawiera:
- 3 noclegi w hotelu (pokoje 2, 3 os. z łazienkami) z łazienkami
- przejazd komfortowym autokarem
- 3 śniadania, 3 obiadokolację
- opiekę pilota - przewodnika
- ubezpieczenie KL, NNW

 

* Sugerujemy zaopatrzyć się w ok. 800 KC na bilety wstępu oraz inne obligatoryjne opłaty i przewodników miejskich.

 

Na życzenie Klienta istnieje możliwość organizacji imprezy integracyjnej

[Gallery not found]

Wydrukuj ofertę


copyright © 2010
www.apoloniatour.pl